21 czerwca, 2021

O Nas

DOŚWIADCZONY I KOMPLEMENTARNY ZESPÓŁ

Zespół GO4RACE posiada doświadczenie techniczne i biznesowe (w tym związane z komercjalizacją projektów AI). Dodatkowo zespół GO4RACE posiada relacje związane ze sportami wyścigowymi (sport / e-sport).

Zespół GO4RACE:

Tomasz Augustyniak (Założyciel / CEO):

Tomasz Augustyniak jest  Prezesem Zarządu w GO4IT (Go4Energy) i GO4CONTROL firm konsultingowych, realizujących projekty w ramach dotacji unijnych – projekty skupiają się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji m.in.:

  • Projekt: „BMSCare – zintegrowane środowisko diagnostyczne systemów budynkowych w zakresie komfortu ludzi, środowiska i energii”
  • Projekt: „BSC Building Systems Commissioning. Usługa kompleksowych odbiorów systemów budynkowych”

Dodatkowo, Tomasz Augustyniak jest profesjonalnym kierowcą sportowym: najszybszy kierowca w klasie amatorskiej (Classic Mini) w latach 2015-2016. Mistrz Polski 2017 e. w klasa samochodów zabytkowych (Mini). Od 2018 r. związany z Super S Cup.

Nikodem Wiśniewski i Jakub Brzeziński

Członkowie zespołu Williams Esports. Mistrzowie Virtual Le Mans 24h oraz ESL MAPFRE S2. Kuba został mistrzem świata, a Nikodem vice mistrzem w esportowych mistrzostwach WTCR. Zwycięzcy wyścigu Fanatec Sebring 12h. Uczestnicy GT Academy.

W zespole GO4RACE Nikodem i Jakub odpowiedzialni są za zagadnienia techniki jazdy i ustawień samochodu oraz dostarczanie danych z przejazdów w symulatorze. Jakub jest również odpowiedzialny za zarządzanie sprawami bieżącymi projektu.

Tomasz Wojtaś

Mechanik i doradca serwisowy związany z takimi podmiotami jak Portal Classic (mechanika pojazdów zabytkowych), AS Motors (doradca serwisowy), Nord Auto (zarządzanie personelem, organizacja pracy serwisu ASO Hyundai, rozliczenie prac gwarancyjnych).

W zespole GO4RACE Tomasz Wojtaś jest odpowiedzialny za zagadnienia związane z mechaniką samochodową (e-sport/sport).

Jakub Litwin

Instruktor techniki jazdy. Zawodowy kierowca wyścigowy od 2019 r.. Trener kierowców wyścigowych od 2014 r. Zdobywca drugiego miejsca w pucharze Volkswagen Scirocco R-Junior. Certyfikowany trener Porsche.

Artur Kisielewski

Konsultant w zakresie wirtualnego mechanika oraz kompatybilności rozwiązania z komputerami do samochodów wyścigowych

Związany z eksploatacją samochodów wyścigowych od 2004 r. (w tym EcuMaster).  Odpowiedzialny za rozwój urządzeń elektronicznych sterujących silnikami lub gromadzących i analizujących dane wyścigowe.

Konrad Wojdan

Konsultacje oraz podwykonawstwo z firmą Transition Technologies S.A. (od ponad 15 lat zarządza i komercjalizuje wiele projektów badawczych w obszarach zaawansowanych systemów sterowania, optymalizacja i analiza danych w sektorach przemysłowych i medycznych).

Damian Węgrzynowski

Podwykonawstwo z firmą RN Vision– kompatybilność rozwiązania GO4RACE z rynkowymi urządzeniami do telemetrii, współpraca z kierowcami z Niemiec.